Gizlilik ve Güvenlik

Yasal bildirim
Lütfen bu web sitesini kullanmadan önce Yasal Bildirimi dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Web sitesin'de bulunan tüm içerikler Elektroteks Mattress Machinery tarafından bir hizmet olarak sunulur ve sadece bilgi amaçlı olarak kullanılabilir.

Web sitemize girerek aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Eğer bunları kabul etmiyorsanız, web sitemizi kullanmamalısınız.

Telif Hakkı Bilgileri
Sitenin içeriği Elektroteks Mattress Machinery'nın telif hakları ile korunmaktadır ve tüm hakları saklıdır.

Metin, grafikler, resimler, ses klipleri, yazılım dahil ve bunlarla sınırlı olmamak üzere Web sitesinin içerisindeki bilgiler Elektroteks Mattress Machinery'nın mülkiyetindedir ve Türkiye Cumhuriyeti telif hakkı kanunları ile korunmaktadır. Web Sitesin'deki materyallerin yetkisiz kullanımı veya dağıtılması telif hakkı, tescilli marka ve diğer kanunları ihlal eder ve kamusal ve cezai yaptırımlara tabidir.

Web sitesi veya herhangi bir kısmı, aksi belirtilmediği sürece, yeniden üretilemez, kopyalanamaz, transfer edilemez, dağıtılamaz, saklanamaz veya Elektroteks Mattress Machinery'nın yazılı izni olmadan herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz. Web sitesi'nin içeriğinde değişiklik yapılması açık bir şekilde yasaklanmıştır.

Materyallerin yetkisiz kopyalanmasını önlemeyi ve kurumunuzdaki tüm çalışanların, geçerli olan yerlerde, bu sınırlamalara uymasını sağlamayı kabul etmiş oluyorsunuz.

Web sitesi, içerik sağlayanların üçüncü taraflarla olan telif hakkı kapsamında bulunan resimlerini içerebilir.

Tescilli Marka Bilgileri
Aksi belirtilmedikçe Web sitesin'de gösterilen tüm tescilli markalar, marka adları, şirket logoları ve amblemler Elektroteks Mattress Machinery, bağlı şirketleri, lisansörleri veya ortaklarının mülkiyetindedir.

Elektroteks Mattress Machinery ticari markaları, marka adları, şirket logoları ve amblemleri Elektroteks Mattress Machinery'nın yazılı izni olmadan hiçbir şekilde kullanılamaz.

Garanti veya Temsil Yoktur
BU SİTEDEKİ BİLGİLER DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI HİÇBİR GARANTİ OLMADAN "OLDUĞU GİBİ" SAĞLANMIŞTIR. HİÇBİR DURUMDA Elektroteks MAKİNA ÜÇÜNCÜ BİR PARTİYE KARŞI SİTENİN VEYA BAĞLANTILI BAŞKA BİR WEB SİTESİNİN KULLANILMASI SONUCU MEYDANA GELECEK KAYIP KAR, İŞ KESİNTİSİ, SİSTEMİNİZDEKİ PROGRAM VEYA DİĞER VERİLERİN KAYBI YA DA Elektroteks MAKİNA BİLGİLENDİRİLMİŞ OLSA DAHİ BİLGİLERİN YANLIŞ KULLANIMI VEYA KULLANILAMAMASI NEDENİYLE ORTAYA ÇIKAN HASARLAR DAHİL VE BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE HERHANGİ BİR DOĞRUDAN, DOLAYLI, ÖZEL VEYA DİĞER İZLEYEN HASARLARDAN SORUMLU TUTULAMAZ.

Elektroteks Mattress Machinery Web Sitesi içerisinden ulaşabileceğiniz herhangi bir diğer web sitesi ile ilgili hiçbir garanti vermez ve bu siteleri temsil etmez. Bu tipte erişim kullanım kolaylığı amacıyla sunulmuştur ve bu Elektroteks Mattress Machinery'nın bu web sitelerinin içeriği veya kullanımı hakkında bir sorumluluk taşıdığı veya kabul ettiği anlamına gelmez. Ek olarak, önlem almak sizin sorumluluğunuzdadır ve yaptığınız seçimlerde virüsler, solucanlar veya Truva atı gibi zararlı yapıya sahip programların bulunmadığından emin olmalısınız.

Ayrıca, Elektroteks Mattress Machinery Web Sitesi içerisinde bulunan bilgi, metin, grafik, bağlantı veya diğer öğelerin doğruluğunu veya bütünlüğünü garanti etmemektedir. Sitede bulunan bilgiler önceden bilgi verilmeden istenilen herhangi bir zaman değiştirilebilir. Ancak Elektroteks Mattress Machinery, Web Sitesin'de bulunan bilgileri veya diğer materyalleri güncellemeyi taahhüt etmemektedir.

Kullanıcı Gönderileri
Web Sitesi'ne ilettiğiniz veya postaladığınız herhangi bir materyal, bilgi veya diğer iletişim bilgileri ("Gönderiler") gizli değil, özel değil, imtiyaz hakkı bulunmayan, değiştirilmez, tamamen lisanslanabilir ve birine ait değil olarak değerlendirilecektir. Elektroteks Mattress Machinery Gönderiler ile ilgili bir yükümlülüğe sahip olmayacaktır.

Elektroteks Mattress Machinery tüm ticari veya ticari olmayan amaçlar için Gönderileri ve içerisindeki verileri, resimleri, ses kliplerini, metinleri ve dahil olan diğer şeyleri açıklama, kopyalama, dağıtma, birleştirme, değiştirme ve kullanma hakkına sahiptir.

Site üzerinden veya başka bir şekilde Elektroteks Mattress Machinery'ya kişisel veriler gönderiyorsanız, Elektroteks Mattress Machinery'nın bu verileri bilgilerinizin değerlendirilmesi ve Elektroteks Mattress Machinery ürün ve hizmetlerinin pazarlanması ile ilgili kullanılabileceğini onaylamış olursunuz. Buna gönderilen verilerin üçüncü partilere transfer edilmesi ve potansiyel olarak internette yayınlanması dahildir. Elektroteks Mattress Machinery kişisel verilerin işlenmesi için Türkiye Cumhuriyeti kanunları kapsamında sorumludur. Elektroteks Mattress Machinery ile hatalı veri konuları ve kişisel veriler ile ilgili diğer konularda irtibata geçilebilir. Daha fazla bilgi için lütfen Elektroteks Mattress Machinery'nın Gizlilik Bildirimi'ne bakınız.

Diğer
Elektroteks Mattress Machinery, herhangi bir zamanda bu Yasal Bildirimi güncelleyerek koşullarını revize edebilir. Ayrıca, Elektroteks Mattress Machinery önceden bildirim yapmadan Web Sitesi'nin kullanımını izleme ve sonlandırma konusunda hakkını saklı tutar. Eğer Bu Yasal Bildirimin herhangi bir şart, koşul veya hükmü kanun dışı, geçersiz, eksik veya herhangi bir nedenle uygulanamazsa, geri kalan şartların, koşullarında ve hükümlerin geçerliliği ve uygulanması etkilenmeyecektir veya bozulmayacaktır.

Gizlilik Politikası
Aşağıdaki metin bu web sitesi için Gizlilik Politikası'nı açıklar (www.eroglumakina.com). Elektroteks Mattress Machinery online ile işlem yapılırken verilerinizin nasıl işlem gördüğü ile ilgilidir. Elektroteks Mattress Machinery'nın gizliliğinizin korunması ile ilgili taahhüdü hakkında daha fazla bilgi Elektroteks Mattress Machinery Gizlilik Bildirimi içinde bulunabilir.

Veri korumasına genel bakış
Genel
Aşağıdaki bilgiler web sitemizi ziyaret ettiğinizde kişisel bilgilerinize ne olacağı hakkında genel bir bakış sunar. Kişisel bilgiler sadece sizi kişisel olarak tanımlayabilecek verileri kapsar. Veri koruması konusu ile ilgili detaylı bilgiler Gizlilik Politikası içerisinde bulunabilir.

Web sitemizde veri toplanması
Bu web sitesinde veri toplanmasından kim sorumludur?

Web sitesinin işletmecisi bu web sitesinde toplanan verileri işler. İşletmecinin irtibat detayları bu Gizlilik Politikası içerisinde bulunmaktadır.

Elektroteks Mattress Machinery verilerinizi nasıl toplar?

Bazı veriler bize sunduğunuzda toplanır. Bunlar, örneğin bir iletişim formuna girmiş olduğunuz veriler olabilir.

Diğer veriler web sitemizi ziyaret ettiğinizde Bilgi İşlem sistemlerimiz tarafından otomatik olarak toplanır. Bu veriler temel olarak web sitemizde bir web sayfasına girdiğinizde kullandığınız tarayıcı ve işletim sistemi gibi teknik verilerdir. Bu veriler web sitemize girdiğiniz anda otomatik olarak toplanır.

Elektroteks Mattress Machinery bu verileri ne için kullanıyor?

Verilerin bir kısmı web sitesinin doğru çalışmasını sağlamak için toplanır. Diğer veriler ziyaretçilerin web sitesini nasıl kullandıklarını analiz etmek için kullanılabilir.

Verileriniz ile ilgili sahip olduğunuz haklar nelerdir?

Saklanan verileriniz, kaynağı, alıcıları, toplanma amacı hakkında her zaman ücretsiz bir şekilde bilgi talep etme hakkına sahipsiniz. Aynı zamanda düzeltilmesini, bloke edilmesini veya silinmesini de talep etme hakkına sahipsiniz. Gizlilik ve veri koruması konuları hakkında daha fazla sorunuz varsa bu Gizlilik Politikası içerisinde verilen adresten istediğiniz zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bir ihtiyaç olması durumunda, kişisel verilerin kullanımını düzenleyen makamlara şikayet etme hakkına sahipsiniz.

Analitik ve üçüncü parti araçları
Web sitesi ziyaret edilirken, yaptığınız işlemler ile ilgili istatiksel analizler gerçekleştirilebilir. Bu genel olarak çerezler ve izleme komutları/analitiği kullanılarak gerçekleştirilir. İşlemlerinizin analizi genel olarak anonimdir, örn. Elektroteks Mattress Machinery sizi bu verileri kullanarak tanımlayamaz. Web tarayıcınızdaki gizlilik ayarlarını yapılandırarak web sitesi ile işlemlerinizin açıklanmasını engelleyebilirsiniz. Aşağıdaki "Web sitemizde veri toplanması > Çerezler" kısmına bakınız.

Genel bilgiler ve zorunlu bilgiler
Veri koruması
Bu web sitesinin işletmecileri kişisel verilerinizin korunması konusunu çok ciddi ele almaktadır. Kişisel verilerinizi gizli olarak ve kanuni veri koruma düzenlemeleri ve bu Gizlilik Politikası'na uygun şekilde değerlendiririz.

Bu web sitesini kullanıyorsanız, çeşitli kişisel veri parçası toplanacaktır. Kişisel bilgiler, sizi kişisel olarak tanımlayabilecek verilerdir. Bu gizlilik politikası Elektroteks Mattress Machinery'nın hangi bilgileri topladığını ve ne için kullandığını açıklar. Aynı zamanda bunun nasıl ve ne amaçla yapıldığını da açıklanır.

Lütfen internet üzerinden iletilen verilerin (örn. e-posta haberleşmesi ile) güvenlik ihlallerine maruz kalabileceğini unutmayın. Verilerinizin yasal olmayan şekilde bunlara erişim sağlayan üçüncü partilerden tamamen korunacağı garanti edilemez.

Verilerinizin işlenmesi ile ilgili onayın geri alınması
Çok sayıda veri işleme operasyonu sadece sizin açık onayınız olması halinde mümkündür. Onayınızı gelecekte etki edecek şekilde herhangi bir zamanda geri alabilirsiniz. Elektroteks Mattress Machinery'nın talebinizi almadan önce işlemiş olduğu veriler hukuki olarak işlenmeye devam edebilir.

Elektroteks Mattress Machinery'nın hakkınızda hangi verileri tuttuğunu bilme hakkına sahipsiniz. Bu bilgilere sınırsız erişim hakkına sahipsiniz ve hatalı olması veya güncel olmaması halinde bu bilgileri düzelttirebilirsiniz. Ayrıca Elektroteks Mattress Machinery'ın hakkınızdaki verileri kullanmasına itiraz edebilir ve/veya verilerinizin kullanımının durdurulmasını talep edebilirsiniz. Ek olarak kişisel verilerinizin tamamen silinmesini talep etme hakkına da sahipsiniz. Geçerli olan yerlerde, verilerinizi makineler tarafından okunabilen bir formatta talep edebilir ve kendinize veya üçüncü bir partiye transferini sağlayabilirsiniz. Bu haklardan herhangi birini kullanmak için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Düzenleyici makamlara şikayette bulunma hakkı
Eğer veri koruma kanunları ile ilgili bir ihlal söz konusu ise, etkilenen kişi ilgili düzenleyici makamlara bir şikayette bulunabilir.

Verilerin taşınması hakkı
Elektroteks Mattress Machinery'nın onayınıza istinaden veya bir sözleşmenin koşullarının sağlanması için otomatik olarak işlem yaptığı verileri standart, makineler tarafından okunabilir bir formatta size veya üçüncü partilere gönderilmesi hakkına sahipsiniz. Verilerin doğrudan transfer edilmesini istemeniz durumunda, bu sadece yapılması teknik olarak mümkün olan durumlarda gerçekleştirilebilir.

SSL veya TLS şifreleme
Bu web sitesi güvenlik nedenlerinden dolayı ve örneğin web sitesi işletmecisinden Elektroteks Mattress Machinery'ya gönderdiğiniz sorgular gibi gizli içeriğin iletiminin korunması için SSL veya TLS şifreleme kullanır. Bağlantının şifreli olduğunu tarayıcınızın adres satırının "http://"'den "https://"'e değişmesi ve tarayıcının adres satırında bir kilit simgesinin görüntülenmesi ile anlayabilirsiniz.

Eğer SSL veya TLS şifreleme etkinleştirilmişse, üçüncü partiler Elektroteks Mattress Machinery'ya transfer ettiğiniz verileri okuyamaz.

Web sitesi üzerinden şifrelenmiş ödemeler
Eğer Elektroteks Mattress Machinery'ya ödeme bilgilerinizi göndermeniz gereken bir sözleşme yapmışsanız (örn. otomatik ödeme için hesap numarası), ödemenizi yapabilmek için verileriniz gereklidir.

Genel ödeme yöntemlerini (Visa/MasterCard, otomatik ödeme) kullanan ödeme işlemleri sadece şifrelenmiş SSL veya TLS bağlantıları ile yapılır. Bağlantının şifreli olduğunu tarayıcınızın adres satırının "http://"'den "https://"'e değişmesi ve tarayıcının satırında kilit simgesinin görüntülenmesi ile anlayabilirsiniz.

Şifreli bağlantı olması durumunda, üçüncü partiler Elektroteks Mattress Machinery'ya gönderdiğiniz ödeme detaylarını okuyamaz.

Bilgi, bloke etme, silme
Kanunun izin verdiği ölçüde, saklanan kişisel verileriniz ile birlikte kaynağı, alıcısı, işlem yapılma amacı ile ilgili olarak ücretsiz olarak bilgi alma hakkına sahipsiniz. Aynı zamanda bu verilerin düzeltilmesi, bloke edilmesi veya silinmesi hakkına da sahipsiniz. Kişisel veriler konusunda ek sorularınız olması halinde bu yasal bildirimde verilen adresi kullanarak istediğiniz zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Reklam e-postalarına karşı çıkma
Bu web sitesinin yasal bildirimi kapsamında yayınlanan irtibat bilgilerinin doğrudan istenmeyen reklam ve bilgilendirme materyallerinin gönderilmesi ile ilgili kullanılmasını net bir şekilde yasaklıyoruz. Web sitesinin işletmecisi gereksiz e-posta gibi istenmeyen reklam materyallerinin alınması gibi konularda kanuni işlem yapma hakkını saklı tutar.

Veri koruma yöneticisi
Kanuni veri koruma yöneticisi
Gizlilik Yöneticimiz ile irtibata geçmek istiyorsanız, bunu [email protected] adresine bir e-posta göndererek yapabilirsiniz.

Web sitemizde veri toplanması
Çerezler
Web sitelerimizden bazıları çerez kullanabilir. Çerezler bilgisayarınıza zarar vermez ve virüs içermez. Çerezler web sitemizi daha kullanıcı dostu, verimli ve güvenli hale getirir. Çerezler bilgisayarınızda saklanan ve tarayıcınız tarafından kaydedilen küçük metin dosyalarıdır.

Kullandığımız çerezlerin birçoğu "oturum çerezleri" olarak adlandırdığımız tiptedir. Bunlar ziyaretiniz sonrasında otomatik olarak silinir. Diğer çerezler siz onları silene kadar cihazınızın belleğinde kalır. Bu çerezler, temel bilgilerin yeniden girilmesini önleme amaçlı olarak web sitesini bir sonraki kez ziyaret ettiğinizde tarayıcınızın tanınmasını mümkün hale getirir.

Tarayıcınızı çerezlerin kullanılması konusunda size bilgi verecek şekilde yapılandırabilirsiniz, böylece bir çerezi duruma göre kabul edebilir veya reddedebilirsiniz. Alternatif olarak, tarayıcınız belirli koşullar altında çerezleri otomatik kabul etmek, çerezleri her zaman reddetmek veya tarayıcınızı kapattığınızda çerezleri otomatik olarak silmek için yapılandırılabilir. Çerezlerin devreden çıkarılması bu web sitesinin fonksiyonunu sınırlayabilir.

Elektronik haberleşmeye imkan tanımak veya kullanmak istediğiniz belirli fonksiyonları sağlamak için gereken çerezler Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Düzenlemesi (GDPR) Mad. 6 paragraf 1(f) kısmına göre saklanır. Bu web sitesi teknik hatalar olmadan optimize edilmiş bir hizmet sağlamak için yasal şekilde çerezler kullanır. Eğer diğer çerezler (örneğin gezinme davranışınızı analiz etmek için kullanılanlar) da saklanmışsa, bunlar bu Gizlilik Politikası kapsamında ayrı olarak değerlendirilir.

Sunucu kayıt dosyaları
Web sitesi sağlayıcısı tarayıcınızdaki "sunucu kayıt dosyaları" tarafından gerçekleştirilen her sayfa talebi ile ilgili bilgileri otomatik olarak toplar ve saklar.

Bu verileri aşağıdakileri içerir:

IP adresi
Tarayıcı tipi ve versiyonu
Sayfa adresi (URL)
Talep zamanı
Bu veriler diğer kaynaklardan gelen veriler ile birleştirilmeyecektir.


Ek olarak, sistemde meydana gelen hatalar ve arka uç sistemlerine yapılan talepler hakkında bilgiler de sorun giderme amaçlı olarak saklanır. Bu veriler, e-posta (eğer web sitemize kaydolmuşsanız) ve IP adresi gibi kişisel bilgiler içerir. Bu tipte tüm veriler 14 gün sonra silinir ve diğer kaynaklardan gelen veriler ile birleştirilmez.

Bu tipte veri işleme için temel alınan GDPR Mad. 6 (1) (b)'dir ve bir sözleşme koşullarının gerçekleştirilmesi veya bir sözleşme koşulu olan önlemler için verilerin işlenmesine izin verir.

İletişim formu
Bize iletişim formu ile soru göndermeniz halinde sorunuzu veya sonrasında gelebilecek soruları cevaplamak için verdiğiniz irtibat detayları da dahil olmak üzere forma girilmiş olan verileri toplayacağız. Bu bilgileri sizin izniniz olmadan paylaşmayız.

Bu nedenle İletişim formuna girmiş olduğunuz herhangi bir veriyi sadece onayınıza uygun şekilde GDPR Mad. 6 (1)(a)'ya uygun işleyeceğiz. Onayınızı herhangi bir zamanda geri alabilirsiniz. Bu talebin normal bir e-mail ile iletilmesi yeterlidir. Talebinizi almadan önce işlemiş olduğumuz veriler hukuki olarak işlenmeye devam edebilir.

İletişim formuna girmiş olduğunuz verileri siz silinmesini talep edene, saklanması için onayınızı geri çekene veya saklama nedeni ortadan kalkana (örn. talebinizin yerine getirilmesi) kadar saklayacağız. Herhangi bir zorunlu kanuni koşul, özellikle de zorunlu veri tutma süreleri ile ilgili olanlar, bu koşuldan etkilenmez.

İş başvuru formu
Tarafımıza göndermiş olduğunuz iş başvuru formları üzerinde bulunan kişisel verilerinizi Elektroteks Mattress Machinery sizin izniniz olmadan paylaşmamaktadır. Göndermiş olduğunuz formlar değerlendirildikten sonra olumlu olması durumunda tarafınıza bilgi verilmekte, olumlu olmaması durumunda göndermiş olduğunuz bilgi ve belgeler imha edilmektedir.

Web sitesine kayıt
Anonim web sitesi ziyaretçilerinin kullanamayacağı fonksiyonlara erişim sağlamak için web sitemize kayıt olabilirsiniz. Girilen veriler sadece kayıt olduğunuz ilgili web sitesi veya hizmetin kullanılması amaçlı kullanılacaktır. Kayıt sırasında talep edilen zorunlu bilgiler eksiksiz olarak sağlanmalıdır. Aksi takdirde, kaydınızı reddedilecektir.

Web sitesi kapsamında yapılan önemli değişiklikler veya teknik değişimler hakkında sizi bilgilendirmek için kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-posta adresini kullanacağız.

Kayıt sırasında sağlanan verileri sadece onayınıza istinaden GDPR Mad. 6 (1)(a)'ya uygun işleyeceğiz. Onayınızı gelecekte etki edecek şekilde herhangi bir zamanda geri alabilirsiniz. Bu talebin normal bir e-mail ile iletilmesi yeterlidir. Talebinizi almadan önce işlemiş olduğumuz veriler hukuki olarak işlenmeye devam edebilir.

Kayıt sırasında toplanan verileri, web sitemizde kayıtlı olduğunuz sürece saklamaya devam edeceğiz. Kanuni tutma süreleri bundan etkilenmez.

Verilerin işlenmesi (müşteri ve sözleşme verileri)
Kişisel verileri bizimle kanuni ilişki kurmak veya değiştirmek (ana veriler) için gereken seviyede toplar, işler ve kullanırız. Bunun yapılması için alınan temel GDPR Mad. 6 (1) (b)'dir ve bir sözleşme koşullarının gerçekleştirilmesi veya bir sözleşme koşulu olan önlemler için verilerin işlenmesine izin verir. Web sitemize erişirken kişisel verilerinizi (kullanım verileri) sadece ürünlerimize ve hizmetlerimize erişim sağlamanıza ve Elektroteks Mattress Machinery'nın size uygun fatura kesmesi için yeterli olacak kapsamda toplar, işler ve kullanırız.

Toplanan müşteri verileri siparişin tamamlanması veya ticari ilişkilerin bitmesi durumunda silinir. Yasal tutma süreleri bundan etkilenmez.

Online mağazalar, satıcılar ve posta siparişi ile bir sözleşme yapılması durumunda iletilen veriler
Kişisel tanıtıcı verileri üçüncü partilere sadece sözleşmenizin koşullarını yerine getirmemiz, örneğin, güvenilir şirketlere ürünleri size teslim etmemizi veya bankalara ödeme işlemlerinizin yapılması, kapsamında iletiriz. Verileriniz açık şekilde izin vermiş olduğunuz kapsam haricinde bir amaçla iletilmez. Verileriniz açık onayınız olmadan üçüncü partilere reklam amaçlı olarak verilmez.

Veri işleme için temel alınan GDPR Mad. 6 (1) (b)'dir ve bir sözleşme koşullarının gerçekleştirilmesi veya bir sözleşme koşulu olan önlemler için verilerin işlenmesine izin verir.

Hizmetler ve dijital içerik kaydı sırasında transfer edilen veriler
Kişisel tanıtıcı verileri üçüncü partilere sadece bizimle olan sözleşmenizin koşullarını yerine getirme kapsamında iletiriz, örneğin, güvenilen bankalara ödeme işlemleriniz için.

Verileriniz açık şekilde izin vermiş olduğunuz kapsam haricinde bir amaçla iletilmez. Verileriniz açık onayınız olmadan üçüncü partilere reklam amaçlı olarak verilmez.

Veri işleme için temel alınan GDPR Mad. 6 (1) (b)'dir ve bir sözleşme koşullarının gerçekleştirilmesi veya bir sözleşme koşulu olan önlemler için verilerin işlenmesine izin verir.

Analitik ve reklam
Google Analytics
Bu web sitesi analitik web hizmeti olarak Google Analytics kullanır. İşletmesi Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ABD tarafından yapılır.
Google Analytics çerez kullanmaktadır. Bunlar bilgisayarınızda kaydedilen ve web sitesinin sizin tarafınızdan kullanımının analizine imkan tanıyan metin dosyalarıdır. Bu web sitesinin kullanımı ile ilgili olarak çerez tarafından oluşturulan bilgi genelde ABD'de bulunan bir Google sunucusuna iletilir ve orada saklanır.

Google Analytics çerezleri için saklama temeli GDPR Mad. 6 (1) (f)'dir. Web sitesi işletmecisi web sitesini ve reklam işlemlerini optimize etmek amacıyla kullanıcı davranışını analiz etme konusunda meşru bir faydaya sahiptir.

IP (Internet Protokolü) anonimleştirme
Bu web sitesinde IP anonimleştirme özelliğini etkinleştirdik. IP adresiniz, Birleşik Devletler'e iletilmeden önce Avrupa Birliği içerisinde Google tarafından veya Avrupa Ekonomik Bölgesi'nde Anlaşmanın diğer partileri tarafından kısaltılacaktır. Sadece istisnai durumlarda IP adresinin tamamı ABD'deki Google sunucusuna gönderilir ve orada kısaltılır. Google bu bilgileri bu web sitesinin işletmecisi adına web sitesi kullanımınızın değerlendirilmesi, web sitesi faaliyetleri ile ilgili raporların hazırlanması ve web sitesi işletmecisi için web sitesi faaliyetleri ve Internet kullanımı ile ilgili diğer hizmetlerin sağlanması amacıyla kullanacaktır. Google Analytics'in bir parçası olarak tarayıcınız tarafından iletilen IP adresi Google tarafından tutulan diğer veriler ile birleştirilmeyecektir.

Google Tag Manager
İzleme ve analitik için Google Tag Manager (GTM) kullanmaktayız. GTM herhangi bir kişisel veri toplamaz. Bu, etiketlerin küçük parçalarını otomatik olarak güncelleyen ve dolayısıyla hassas bilgileri toplayabilecek bir araçtır. GTM bu verileri kullanmaz. Ancak, çerezleri reddetmiş olsanız veya URL tabanlı oturum izlemeyi devreden çıkarmış olsanız da, GTM tarafından yönetilen etiketler halen devrede kalacaktır. Detaylar için bkz. https://www.google.com/analytics/tag-manager/use-policy/.

Google DoubleClick
Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ABD tarafından sunulan bir reklam sunma hizmeti olan DoubleClick kullanıyoruz. Google DoubleClick reklamları kişiselleştirmek için çerezler kullanır. Tarayıcınıza sunulan reklamları ve hangilerinize tıklamış olduğunuzu izlemek için kullanılan bir takma ID atanır. Çerezler Google ve ortaklarının bizimki de dahil olmak üzere web sitelerinde gezinme davranışlarınızı baz alan reklamları seçmesine ve görüntülemesine imkan tanır. Bunlar herhangi bir kişisel detay toplamaz. Toplanan bilgiler Google’nin ABD'de bulunan ana sistemine transfer edilir. Google Avrupa Birliği ve ABD Ticaret Bakanlığı tarafından uygulanan Gizlilik Koruma çerçevesine tamamen uygun hareket eder. Google bu bilgileri kanunen gerekli olmadığı sürece veya müşterinin istediği veri işleme amacı dışında üçüncü partilere aktarmaz. Ayrıca bilgiler Google tarafından toplanan başka hiçbir veri ile ilişkilendirilmeyecektir. Web sitemizi kullanarak Google'nin yukarıda bahsi geçen amaçlarla ve kapsamda bilgileri toplayacağını ve işleyeceğini kabul etmiş sayılırsınız.

Eğer Google'nin çerezler kullanmasını kabul etmiyorsanız, tarayıcı ayarlarınızı çerezleri reddedecek şekilde değiştirebilirsiniz. Ancak çerezlerin reddedilmesi web sayfasının belirli fonksiyonel kısımlarının size sunulamayabileceği anlamına gelir. Ek olarak, DoubleClick'i devreden çıkaran bir tarayıcı eklentisini indirerek verilerin Google tarafından toplanmasına, transfer edilmesine ve işlenmesine itiraz edebilirsiniz. Alternatif olarak, Digital Advertising Alliance web sayfasına giderek DoubleClick'i devreden çıkarabilirsiniz, http://optout.aboutads.info.

Google AdWords Dönüşüm İzleme
Bu web sitesi Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ABD tarafından sunulan reklam dönüşüm izleme hizmetlerini kullanır. Google gezinme davranışlarınızı analiz etmek için bilgisayarınızda oluşturulan çerezleri kullanır. Dönüşüm izleme çerezleri Google tarafından sunulan reklamlardan birine tıklamanız sonucunda oluşturulur. Dönüşüm izleme için kullanılan çerezler herhangi bir kişisel bilgiyi toplamaz. Eğer gezinme işlemlerinizin Google tarafından izlenmesine onay vermiyorsanız, googleadservices.com adresinden gelen tüm çerezlerin bloke edilmesi için tarayıcı ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Ayrıca http://www.networkadvertising.org/choices/ adresini ziyaret ederek izleme dışına çıkma hakkınızı kullanabilirsiniz. Dönüşüm izlemenin nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi ve Google'nin çerezleri baz alan bilgileri kullanmasını nasıl engelleyeceğiniz konusundaki seçenekleriniz için https://www.google.com/settings/u/0/ads/authenticated adresini inceleyin.

Dönüşüm çerezleri için saklama temeli GDPR Mad. 6 (1) (f)'dir. Web sitesi işletmecisi web sitesini ve reklam işlemlerini optimize etmek amacıyla kullanıcı davranışını analiz etme konusunda meşru bir faydaya sahiptir.

Google AdWords ve Google Dönüşüm İzleme için Google Gizlilik Politikası'na bakın: https://www.google.com/policies/privacy/.

Google Yeniden Pazarlama
Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ABD tarafından sunulan bir yeniden pazarlama aracını kullanıyoruz. Araç, Google Display Network kapsamında bireysel ziyaretçi tercihlerini baz alarak reklamların kişiselleştirilmesine yardımcı olur. Web sitemizdeki en son ziyaretiniz sırasındaki tıklama davranışlarınızı baz alarak seçilen reklamlar ile ilginizi çekebilecek ürünleri gösterebilmek için bu otomatik hizmeti kullanıyoruz. Hizmet, Google Display Network üyesi olan web sitelerini yeniden ziyaret ettiğinizde tanınmanıza yardımcı olacak, bilgisayarınız üzerinde oluşturulan çerezleri kullanır. Bir çerez, web sitemizde gezinirken bilgisayarınızda oluşturulan küçük metin dosyasıdır. Google URL talebinizi, IP adresinizi, tarayıcı tipinizi ve dil ile birlikte ziyaret tarihini ve saatini toplar. Bu bilgiler tarayıcının bir bilgisayar üzerinde tanımlanması için kullanılır, bu sayede Google Display Network'un önceki tarayıcı oturumlarınızda yeniden pazarlama aracını kullanan web sitelerinde görüntülenen içeriği baz alan reklamların seçmesine ve göstermesine imkan tanır. Eğer daha önceden tarayıcı geçmişinizin ve Google hesabınızın senkronize edilmesini (https://www.google.com/settings/u/0/ads/authenticated) seçtiyseniz ve kişisel reklamların gösterilmesi için Google hesap detaylarınız kullanılıyorsa, Google’nin yeniden pazarlama aracı çok sayıda cihaz üzerinde devreye alınacaktır. Bu Google'nin sizi Google ID aracılığıyla çok sayıda mobil cihazda tanımasına imkan tanır, ancak süreç içerisinde herhangi bir kişisel veri toplanmaz. Eğer Google tarafından yeniden pazarlama aracında kullanılmak üzere bilgilerin toplanmasını kabul etmiyorsanız http://www.google.com/settings/ads adresindeki Google reklam ayarlarında gerekli değişiklikleri yaparak aracı devreden çıkarabilirsiniz.

Custom Audience Pixel
Facebook Inc. tarafından sunulan bir hizmet olan Custom Audience Pixel'i kullanıyoruz ve bu sayede Facebook oturumları açıkken web sitemizi ziyaret eden kişilere, kişiselleştirilmiş reklamlar sunabiliyoruz. Bunu yapabilmek için belirli web sayfalarına Facebook sunucularına bir bağlantı kuran ve Facebook'a web sayfamızı ziyaret ettiğinizi söyleyen Facebook Pixel kod parçasını ekledik. Facebook bu bilgileri sizin Facebook hesabınıza ekler. Facebook'un kişisel verilerinizi nasıl topladığı ve kullandığı ve hassas bilgilerinizi nasıl koruyabileceğiniz hakkında detaylar için lütfen https://www.facebook.com/about/privacy/ adresinde bulunan Facebook gizlilik politikasına bakın. Alternatif olarak aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Facebook'un kişiselleştirilmiş reklamları göstermesine itiraz edebilirsiniz: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads#_=_.

Facebook Pixel
Facebook Inc, 1601 S California Ave, Palo Alto, CA 94304, ABD tarafından işletilen sosyal ağ sayfalarındaki reklamları optimize etmemize yardımcı olan bir Facebook aracı olan Pixel'i kullanıyoruz. “Facebook Pixel kullanımını kabul ediyorum” seçimini yaparak bu aracın kullanımını kabul ettiniz. Facebook Pixel, pazarlama araştırması kapsamında Facebook üzerinde görüntülenen reklamların istatistiksel analizini ve etki değerlendirmesini destekler. Sadece ziyaretçilerin tanımlanamayacağı kişiselleştirmeden arındırılmış verileri alıyoruz. Ancak, veriler Facebook tarafından saklandığı ve işlendiği için bu Facebook'un bilgileri kullanıcı profilleri ile ilişkilendirmesine ve bunları kendi pazarlama faaliyetleri için kullanmasına imkan tanır (https://www.facebook.com/about/privacy/ adresinden Facebook Gizlilik Politikası'na bakabilirsiniz). Buna bilgisayarınızda oluşturulmuş olan bir çerez dahil olabilir.

Eklentiler ve araçlar
YouTube
Web sitemiz Google tarafından işletilen YouTube eklentilerini kullanır. Sayfaların işletmecisi YouTube LLC, 901 Cherry Ave., San Bruno, CA 94066, ABD'dir.

Eğer bir YouTube eklentisine sahip sayfalarımızdan birini ziyaret ederseniz, YouTube sunucularına bir bağlantı kurulur. Burada YouTube sunucusuna hangi sayfaları ziyaret ettiğiniz hakkında bilgi verilir.

Eğer kendi YouTube hesabınızda oturum açtıysanız, YouTube gezinme davranışınızı doğrudan kişisel profiliniz ile ilişkilendirmenize imkan tanır. Bunu YouTube hesabınızdaki oturumu kapatarak engelleyebilirsiniz.

YouTube web sitemizi daha çekici hale getirmeye yardımcı olmak için kullanılmaktadır. Bu GDPR Mad. 6 (1) (f)'ye göre haklı bir fayda olarak değerlendirilmektedir.

Kullanıcı verilerinin işlenmesi ile ilgili daha fazla bilgi https://www.google.com/intl/en/policies/privacy adresinde YouTube veri koruma deklarasyonu içerisinde bulunabilir.

Coğrafi Konum Servisleri
Web sitemizde Google Maps aracılığıyla konum kullanan servisler sunuyoruz. Eğer bu fonksiyonları kullanıyorsanız, bunlar sizin mevcut konumunuz ile ilgili bilgileri (örneğin bir mobil cihazın gönderdiği GPS sinyalleri) veya bir konumu yaklaşık belirlemek için kullanılabilecek bilgileri alabilirler. Genel olarak konum servislerini cihazınızda veya tarayıcı ayarlarında devreye alıp devreden çıkartabilirsiniz.Elektroteks Elektronik Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.

KAPALI DEVRE KAMERA KAYIT SİSTEMLERİ AYDINLATMA METNİ

 

İşbu Aydınlatma Metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında, Elektroteks Mattress Machinery Sanayi A. Ş. (“Şirket”) lokasyonlarında kullanılmakta olan kapalı devre kayıt sistemleri vasıtasıyla toplanan kişisel verilerin işlenmesine ilişkin usul ve esaslara ilişkin detay vermek ve kişisel verilerin gizliliği, temel hakları ve izleme alanlarında bulunanların meşru menfaatlerinin korunmasına yönelik güvenlik önlemleri hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. İşbu Aydınlatma Metni, Kanun düzenlemelerine dayanmaktadır.

 

İşbu Kapalı Devre Aydınlatma Metni kapsamında yer alan hususlara ilişkin detaylı bilgilendirme ve Kanun kapsamında yayınlanan Kişisel Verilere ilişkin Aydınlatma Metninin tamamına ve Elektroteks Mattress Machinery Sanayi A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasına www.eroglumakina.com adresinden erişilebilmektedir.

 

 1. Kişisel Verilerin İşlenme Amacı: Toplanan kişisel veriler, Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde, Şirket ile iş ilişkisi içerisinde olan ilgili kişilerin hukuki, teknik ve ticari-iş güvenliğinin temin edilmesi ve Şirket’e ait tüm işyerlerinde güvenliğinin sağlanması amaçları dahilinde işlenmektedir.

 

 1. Kişisel Verilerin Aktarılabileceği Taraflar ve Aktarım Amacı: Toplanan kişisel veriler, Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde, Şirket ile iş ilişkisi içerisinde olan ilgili kişilerin hukuki, teknik ve ticari-iş güvenliğinin temin edilmesi ve Şirket’e ait tüm işyerlerinde güvenliğinin sağlanması amaçları dahilinde Elektroteks Mattress Machinery Sanayi A.Ş. ve Grup Şirketleri, Şirket’in iş ortakları ve hukuken yetkili kurum ve kuruluşlar ile paylaşılabilecektir.     

 

 1. Kişisel Veri Toplamanın Yöntemi ve Hukuki Sebebi: Kişisel veriler, Şirketin tüm işyerlerinde yer alan kapalı devre kamera sistemleri vasıtasıyla toplanmaktadır. Yukarıda belirtilen hukuki sebeplerle toplanan kişisel veriler 6698 sayılı Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları kapsamında bu Aydınlatma Metninin 1 ve 2. maddelerinde belirtilen amaçlarla işlenebilmekte ve aktarılabilmektedir.

 

 1. Kapalı devre kamera sistemine ilişkin İş Sağlığı ve Güvenliği hükümleri çerçevesinde gerekli uyarı ve bildirim tabelaları usul ve yasaya uygun olarak asılmıştır. Kişisel veriler özel hayatın gizliliğini ihlal etmeyecek şekilde ve yukarıda 1. ve 2. Maddede belirtilen amaçlara uygun olarak toplanır ve işlenir.

 

 1. Veri Sahiplerinin Hakları ve Bu Hakların Kullanılması: 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 11. maddesi uyarınca veri sahipleri,
  1. Kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme,
  2. Kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
  3. Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
  4. Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
  5. Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
  6. Kanun ve ilgili diğer kanun hükümlerine uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, 
  7. İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,
  8. Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme, 

haklarına sahiptir. 

 

 1. Bu kapsamda Kanunun aradığı şekil şartlarına uygun olarak ve Kişisel Verilerin İşlenmesi Politikasında belirtilen usul ve şekillerde yazılı olarak iletilen talepler şirket tarafından en geç otuz gün içinde ücretsiz olarak sonuçlandıracaktır. Ancak, KVKK 13. Madde uyarınca, işlemin ayrıca bir maliyeti gerektirmesi hâlinde, Kurulca belirlenen tarifedeki ücret alınabilir.

 

 1. 6698 Sayılı Kanun kapsamında iletişime geçmek, geri bildirimde bulunmak ya da sorularınızı yöneltmek istenmesi halinde www.elektroteks.com web adresindeki Başvuru Formu ve kimliğinizi teşvik edici belgeleri eksiksiz doldurarak ile Kayapa Organize Sanayi Bölgesi Beyaz Cd. No:20 Nilüfer, Bursa, Türkiye adresine bizzat elden veya noter kanalıyla ulaştırılmalıdır. Bu kapsamda konuyla ilgili yapılacak olan yazılı başvurular Şirket tarafından yapılacak olan kimlik doğrulamasını takiben kabul edilecek olup, ilgililere yasal süreler içerisinde geri dönüşte bulunulacaktır.